Kavinsky ile Nightride FM GTA V’de
01 Ocak 2013  

Henüz resmi bir açıklama olmasa da yine sosyal ağların yardımıyla oyunun içeriği hakkında yeni bir bilgi daha öğreniyoruz.

Drive filminin şarkılarıyla tanıdığımız, hem klip hem şarkılarında 80’lerin havasını yaşatan Kavinsky adlı Fransız DJ, GTA V’de Nightride FM adlı bir radyo istasyonunun DJ’i olarak karşımıza çıkacak. Şarkıları ve kliplerinde 80’li yıllara geri döndüren, aynı zamanda GTA tarzını andıran işler çıkartan Kavinsky’in radyosu olacak Nightride FM birçok GTA kullanıcısının en favori radyo istasyonlarından biri olacak gibi görünüyor.

Mouloud Achour adlı Fransız gazetecinin Twitter hesabına yazdığı yazı ve yine aynı zamanlarda Kavinsky‘in Twitter hesabına “Nightride FM” yazmasıyla bu durum ortaya çıkmış oldu.

Kavinsky adlı DJ, GTA’ya uzak biri değil. Daha önce Grand Theft Auto IV’de Testorassa adlı çalışmasıyla Electro Choc radyosunda yer almıştı. Şimdi ise tamamen bir radyo istasyonunun kontrolü onun elinde olacak. Kavinsky’in muhteşem müzikleri ile Los Santos’un uçsuz bucaksız yollarında yolculuk yapmak için sabırsızlanıyoruz!

Sizlere en meşhur çalışması olan Nightcall’ı dinlemenizi, hatta daha fazla 80’ler ve daha fazla GTA ruhu için Kavinsky’in şarkılarını yönettiği Drive adlı filmi izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*