Warehouse’da Yeni GTA V İçerikleri: Chop, Tişörtler & Plaj Havlusu
05 Aralık 2013  

Yavaş yavaş yılbaşına yaklaştığımız bu günlerde Rockstar Warehouse, son güncellemenin ardından bu sefer tatil sezonuna özel olarak Grand Theft Auto V Koleksiyon setine yepyeni ürünler getiriyor. Los Santos’un sadık köpeği Chop’ın peluşu, tasma ve tasma kayışı, kışlık GTA V hoodie’si, plaj havlusu ve GTA IV’ten bu yana serinin eğlenceli çizgi filmi olan Republican Space Rangers’ın tişörtleriyle birlikte giyim ve koleksiyonluk ürünler Rockstar Warehouse’da sahiplerini bekliyor.

Chop Peluş Koleksiyon & Mermiden Yapılmış Düdük Seti

GTA V’in popüler Rottweiler’ı Chop’ın yumuşak peluş versiyonu çıkarılabilir, üstün kaliteli deri tasmayla birlikte gelirken, alt kısmındaysa gizli ve güvenli bir cep kısmı bulunduruyor. Öte yandan bu peluş, üzerinde oymalı Grand Theft Auto V logosu bulunan mermiden yapılmış bonus düdük de içeriyor. Fiyatı 30.00$.

Chop Tasma Kayışı ve Tasma Seti

Orta boylu ve büyük köpekler için uygun olan bu özel deriden yapılmış Grand Theft Auto V Tasma Kayışı ve Tasma seti, her iki tarafında da Grand Theft Auto V yazısı bulunan üstün kaliteli deri tasma ile özel deriden yapılmış kayış, metal civatalı çıtçıt ve ucunda ufak Rockstar Games logosu bulunan tasma kayışı içeriyor. Fiyatı 20.00$.

Grand Theft Auto V Hoodie

Yumuşak ağır kumaş, %80 pamuk ve %20 polyester kazaktan soğuk havalar için üretilmiş olan bu hoodie, önünde klasik “V” logosunu ve sol kol ağzında da ufak bir işlemeli Rockstar logosunu bulunduruyor. Fiyatı 50.00$.

Grand Theft Auto V Plaj Havlusu

%100 yamuşak siyah pamuktan üretilmiş olan bu plaj havlusu, geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen ilk GTA Online Social Club etkinliğinde verilen hediyelerden biriydi. 5′ uzunluğunda (1.6m), hemen hemen 3′ genişliğinde (0.8m) ve ortasında Grand Theft Auto V logosu, sağ köşesindeyse Rockstar logosu mevcut. Fiyatı 25.00$.

Republican Space Rangers Tişörtü

Herkesin favorisi olmayı başarmış galaksiler arası askeri üçlünün %100 yumuşak beyaz pamuktan üretilmiş olan bu tişörtü, önünde geniş “Republican Space Rangers” logosu, arkasındaki sağ yaka kısmında da küçük bir Rockstar logosunu bulunduruyor. Fiyatı 20.00$.

Önceki Rockstar Warehouse ürünleri için:

Bugstars Tişörtleri, Zippo Çakmak & GTAV Poster Koleksiyonu  |  Los Santos Tişörtleri, LS Şerif Şapkası & Resmi Poster  |  GTA Kubrick’leri | Grand Theft Auto V Tişörtleri  |  Vice City Anniversary Koleksiyon

Warehouse’da Yeni GTA V İçerikleri: Chop, Tişörtler & Plaj Havlusu” üzerine 2 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*