GTA V’in Kapak Tasarımı “Muhtemelen” Ortaya Çıktı!
31 Mart 2013  

Rockstar, büyük bir sürprizle GTA V reklamlarını başlatıyor! Sızan görüntülere göre New York, Manhattan’ın 7. Caddesi’ndeki bir binaya reklam amaçlı GTA V’in kapak tasarımı basılmakta! Şu anda Rockstar tarafından bir resmiyet kazanmış değil ancak Rockstar’ın oyunun “sahte kapak”ını bastırması mümkün görünmüyor. Binaya yapılmakta olan kapak tasarımı görüntülerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Henüz tamamlanmadığı için tam olarak belli değil ancak çıkardığımız kadarıyla kapağın sol üstünde GTA’nın her zamanki klasik helikopterlerinden biri yer alıyor. Kapakta, daha önce hiçbir sanatsal çalışmada görmediğimiz Buzzard türü bir helikoptere yer verilmiş.

  

Büyültmek için üzerlerine tıklayın.

Hatırlarsanız Rockstar, oyunun resmi kapak tasarımının yakın zamanda geleceğini duyurmuş ancak oyunun ertelenmesi sonucunda kapak da ertelenmişti. Şimdiyse Rockstar’ın hiçbir duyuru yapmadan sürpriz bir şekilde New York’a reklam olarak kapağı bastırması, kapağın resmi olarak yayımlanmasına az bir zaman kaldığını gösteriyor. Şu anda kapak basılmaya devam ediliyor, ancak ara verilmiş durumda. Çok yakın zamanda resmi kapak tasarımını Rockstar cephesinden görmeyi umuyoruz. Gelişmeleri takip ediyor olacağız. Daha fazlasını forumumuzdan takip edin ve bizden ayrılmayın!

GÜNCELLEME: Rockstar, Twitter üzerinden gelen “Ne zaman tamamlanacak?” sorusuna yanıt verdi. Yarın veya daha ileriki bir zamanda tamamlanacağını belirten Rockstar, kapak tasarımının dijital versiyonlarının da yakında yayımlanacağını duyurdu!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*