GTA V, PSN’de Ön Siparişte: Özel PS3 Teması ve %75 İndirimle!
20 Ağustos 2013  

Çıkışına 1 aydan çok az bir zaman kala, Gamescom oyun fuarını E3’te olduğu gibi “ufak bir ziyaret” eden ve fuarda yine Sony’nin konferansında PS3 paketi yinelenen GTA V, 17 Eylül’de tüm mağaza raflarında yerini alacağı gibi PSN üzerinden dijital olarak da çıkışını yapmaya hazırlanıyor. Oyun, Day 1 Digital versiyonuyla 20 Ağustos’un gelmesiyle Kuzey ve Latin Amerika’da ön siparişe açıldı. 23 Ağustos itibariyle de Avrupa’da PlayStation Network üzerinden ön siparişe açılmış durumda.

Eğer bir PS3 sahibiyseniz ve oyunu kutulu alma şansınız yoksa, PSN üzerinden dijital olarak satın almanız için kaçırılmaması gereken bir fırsat. Üstelik bunun yanı sıra pek çok bonus da yanında geliyor: Oyunu PSN’den ön sipariş ettiğiniz takdirde özel GTA V PS3 teması elde edecek, PSN’deki diğer Rockstar oyunlarında %75* indirim kazanacak ve ayrıca oyunun diğer tüm sürümlerinde olduğu gibi ön sipariş bonusu olarak Atomic Zeplini’ne ulaşma imkânına sahip olacaksınız!

Xbox 360 oyuncuları ise oyunu henüz dijital olarak satın alma imkânına sahip görünmüyor: Teknik sorunlardan ötürü oyunun şu anda Games on Demand üzerinden satın alınabilmesi mümkün değil ancak Rockstar, Microsoft mümkün kıldığı sürece en yakın zamanda oyunu Games on Demand üzerinden satışa sunacağını belirtiyor.

* Fiyat ve indirimler, bölgeye göre değişiklik gösterebilir.

Öte yandan geçtiğimiz E3 fuarında duyurulan GTA V özel PS3 paketinin Türkiye’ye de geleceği PlayStation Türkiye’nin kıdemli ürün müdürü Mustafa Yiğit tarafından müjdelendi. GTA V için PS3 almayı düşünen Türk oyunseverler için harika bir haber!

Bunun yanı sıra sizleri Gamescom fuarından GTA V kareleriyle başbaşa bırakalım. Her ne kadar GTA V fuarda pek fazla boy göstermese de Rockstar, GTA V ile süslenmiş salon duvarlarının ardındaydı ve E3’te olduğu gibi PS3 paketinin duyurusuyla GTA V ufak bir sahne aldı.

       

Güncelleme – 18.10.2013: Oyun en nihayetinde Xbox LIVE Games on Demand‘te de yerini aldı. Xbox 360 kullanıcıları artık oyuna dijital olarak Xbox LIVE Marketplace üzerinden sahip olabilir!

GTA V, PSN’de Ön Siparişte: Özel PS3 Teması ve %75 İndirimle!” üzerine 4 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*